Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Kerkoj nje bleres toke

1000000 Euro

Përshkrimi

Shitet 5 ha toke ne Zonen e Bregut te lumit. Ish fabrike inertesh dhe pllakash.
Cmimi I diskutieshem.


Fjalë Kyçe:
Statistika: 622 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Adem

Allias


18/04/2014 11:50 am


0692264971


Ofertat Më Të Shikuara