Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

kerkoj pun

Euro

Përshkrimi

kerkoj pun ne austri ose ne gjermani un jam nje djal aktiv dhe kerkoj te punesohem tek ndonje pasiv un dojukenaq kam eksperienx ne kete zanat jam 21vjet igjat 1.78 pesha 67kg dhe jam pa pun kerkoj ndonje qete me ndimoj me bo dokumenta per te jetu ne ato vende qe thash e kam pasaporten dhe karten e indetitetit te rregull per me shum po ju le numerin e telefonit dhe me dergoni nje sms jo telefonat 0035568 56 22 940 un jam ne tiran per momentin dhe un jam nje gay aktiv dhe stop aktivat e tjer faliminderit per mirkuptimin :)


URL: http://www.ofroj.com)
Fjalë Kyçe:
Statistika: 1175 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi