Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Kerkoj te blej automobil

600000 Lek

Përshkrimi

Kerkoj te blej nje automobil te cfardo lloji vetem te punoj mire, dhe shitesi ti permbahet perafersisht keti qmimi 500-600 mije lek te vjetra. Automobili mund te jete cfardo marke vetem me cmimin e paracaktuar..
Ata ce deshirojne te me shesin automobil le te me kontaktojne ne e-mail..

E-mail. : landisula@gmail.com


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1136 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi