Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Kerkoj te blej Iphone

55000 Euro

Përshkrimi

Kerkoj te blej nje iphone 3gs 16 ose 32 giga 55.000 Leke
Telefoni te jete ne gjendje te mir dhe i cbllokuar dhe min nje muaj garanci

Cel. : 0672011481


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1456 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Kerkoj te blej Iphone

Tiranë - Albania


25/10/2009 6:09 am


0672011481


Ofertat Më Të Shikuara