Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Kerkoj te blej Iphone

Euro

Përshkrimi

Kerkoj te blej iphone 2g 8gb me nje cmim sa me te lire dhe te arsyeshem.
Po te jete i perdorur nuk ka problem …..

Me kontaktoni
Cel. : 0672115338


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1184 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Kerkoj te blej Iphone

Tiranë - Albania


01/10/2009 2:32 pm


0672115338


Ofertat Më Të Shikuara