Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Kerkoj te blej nje Frigorifer, Lavatrice dhe Televizor

Kontakt

Përshkrimi

Kerkoj te ble elektroshtepiake te perdorura:

* Frigorifer
* Lavatrice
* Televizor

Ne gjendje te mire pune dhe me cmim te arsyeshem.
Per cdo informacion kontaktoni:

Email: lirgent@yahoo.com
Cel: 0693295272


Fjalë Kyçe: , , , , , , ,
Statistika: 3291 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Kerkoj te blej nje Frigorifer, Lavatrice dhe Televizor

Tiranë - Albania


13/10/2009 11:15 am


0693295272


Ofertat Më Të Shikuara