Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Kerkoj te blej nje Laptop

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, blej Laptop te ri.
mnevrus@yahoo.com.

Kerkoj te blej nje lap top.
Bashke me Laptopin, kerkoj edhe konsulence se pse duhet qe te blej laptopin tuaj dhe jo nje tjeter .
Kjo pasi nuk kam njohuri, kompjuterike.
Lutem dergoni oferten tuaj ne
mnevrus@yahoo.com

Respekte gjithsesi


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 1161 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Kerkoj te blej nje Laptop

Shqiperi


09/02/2010 5:08 pm


ska


Ofertat Më Të Shikuara