Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Kerkoj te blej nje Nokia N82

Kontakt

Përshkrimi

Kerkoj te blej nje nokia n82 te jete i perdorur dhe me cemim te arsyeshem kush ka ndonje ofert te dergoi e-mail ose te dergoi sms tek numri i telefonit.

faleminderit per mirkuptimin .


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 1064 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Nokia n82

Tirane/Albania


12/09/2009 12:11 pm


0672550893


Ofertat Më Të Shikuara