Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Kerkoj te blej nje NokiaN97

Kontakt

Përshkrimi

Kerkoj te blej nje telefon Nokia N97 te jete i ri pa asnje gervishje dhe me nje cmim te diskutueshem.


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 1937 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Nokia N97

Tiranë/Albania


05/09/2009 2:33 pm


0683591910


Ofertat Më Të Shikuara