Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Kerkoj te blej nje telefon Nokia N97

Kontakt

Përshkrimi

Kerkoj te blej nje telefon Nokia N97 te jete nje Telefon i ri ose i perdorur. Nese keni nje telefon dhe deshironi ta shisni ateher kontaktoni:

KONTAKT : besibes@gmail.com


Fjalë Kyçe: , , , , , ,
Statistika: 1332 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Kerkoj te blej nje telefon Nokia N97

Tiranë - Albania


11/10/2009 12:01 pm
Ofertat Më Të Shikuara