Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Kerkoj te blej Nokia N900

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, kerkoj Kerkoj te ble Nokia N900
Keroj te ble Nokia N900 me nje cemim te arsyeshem,orgjinal dhe jo ndonje kopje te tij nese kopjet kane dale aktualisht .Per ofertat tuaj ne adresen misteri_04@hotmail.com

Cel. : 0693657836


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1218 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi