Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

kerkoj te punesohem ne austri dhe gjermani

Kontakt

Përshkrimi

un jam taulant allmeta jam nga burreli dhe banoj ne vore te tiranes jam 21 vjec dhe keroj pun te ndryshme un nuk kam ndonje zanat jam puntor i thjesh me arsim 5 klas dhe kerkoj te punesohem si dimes te njerzeve qe kan zanate te larta dhe kerkoj pun ne keto vende ne austri gjermani un mund te punoj dhe me blegtori kam shum aftesi me blektori ose me sakt un kam dhe deshir te punoj coban gjuh te huja nuk di kam dhe pashaporten te rregull kam qen nje her ne emigrim ne austri faleminderit per mir kuptimi shpresoj te me ndimoni me ndonje pun ju mund te me vizitone dhe ne adrsen e facebookut https://www.facebook.com/lburrel dhe me numer telefonit 00355685622940 faleminderit per mirkuptimin


URL: https://www.facebook.com/lburrel
Fjalë Kyçe:
Statistika: 1553 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

taulant allmeta

me cmim te diskutushe 400 500 600 ero


03/03/2013 10:41 am


00355685622940


Ofertat Më Të Shikuara