Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
   »

Kerkoj Te Punesohem Si Shofer Personal

Kontakt

Përshkrimi

Kontaktoj vetem me celular.
Kerkoj te punesohem si shofer Personal.Jam 31 vjec i martuar me 1 femij.Serioz Dhe Korekt ne pune zoteroj patent kam exsperienc 11 vjecare si shofer personal pasi kam punuar Jasht shtetit zoteroj gjuhen greke shume mire.Flm

Cel. : 0692977999


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 2525 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Okazion

Tiranë


16/08/2009 3:55 pm


0692977999


Ofertat Më Të Shikuara