Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

kerkoj vend pune mbasdite (Kompjutera & Security System)

Euro

Përshkrimi

Kerkoj vend pune mbasdite (Kompjutera & Security System)
Kerkoj vend pune per ndihmes mirembajtje kompjuterash. Ndihmes montim audio dhe secyrity system (alarme kamera vezhgimi etj).
Kam bere 3 vjet te mesme per elektronike.
Jam ne kurs per TEKNIK KOMPJUTERI. Kam njohuri te mira te kompjuterit.
Ato baze si dhe= (formatime kompjuterash, shkarkime dhe instalime te software te ndryshem, konvertim videosh, gjetjen e Licencave ne internet per programe me pagese etj.
Njohje te mjaftueshme te gjuhes Angleze, Italiane dhe Greke.
Kerkoj pune brenda keti orari ( nga ora 13:00 deri 21:00 ).
Mosha 20 vjec
cel +355685477857
Pa experience pune ne servis.
email: albani.sr@hotmail.com
Cel. : 0685477857


Fjalë Kyçe: , , , , , ,
Statistika: 1489 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

kerkoj vend pune mbasdite (Kompjutera & Security System)

Tirane/Shqiperi


14/11/2010 12:32 pm


0685477857


Ofertat Më Të Shikuara