Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Kerkoj vend pune si agjente turizmi

Kontakt

Përshkrimi

Kerkoj pune si agjente udhetimi, me orar te plote.
Kam pervoje disa vjecare ne kete fushe, me sistemin Amadeus.
Kam eksperience edhe ne fushen e turizmit, por me shume jam mare me biletarine. Zoteroj gjuhen angleze dhe me pak ate italiane.
Jam me arsim te larte.
Kam aftesi komunikuese dhe pune ne grup.

Diana Saliaj


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 1231 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi