Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Kerkoj vend pune si Menaxhere shitjesh

Kontakt

Përshkrimi

Pershendetje!

Kerkoj vend pune si Menaxhere shitjesh, Perfaqesuese shitjesh pra pozicione qe jane te perqendruara ne Departamentin e Shitjes brenda nje Kompanie.

Jam 27 vjece.

Jam njohese e mire e zonave Shqiptare pasi kam punuar direkt me Shperndarjen dhe Shitjet ne terren.

Zoteroj tre gjuhe te huaja ( Anglisht,Italisht,Greqisht).

Jam e motivuar, e komunikueshme dhe fleksibel me oraret.

Kryesore per mua eshte qe te gjej pozicionin e duhur dhe te pershtatshem i cili me motivon te jap maksimumin tim dhe te impenjohem per te arritur objektivat e vena nga Eprori.

Nese kerkoni nje person me keto cilesi te jete pjese i stafit tuaj, me kontaktoni ne adresen e meposhtme:

genera_8183@yahoo.it

MIREPRES KONTAKTET TUAJA!

FALEMINDERIT


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 1108 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Kerkoj vend pune si Menaxhere shitjesh

Tirane/Shqiperi


14/11/2010 12:29 pm
Ofertat Më Të Shikuara