Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Kerkoj vend pune

Euro

Përshkrimi

Pershendetje,

Kerkoj te punesohem ne nje prej pozicioneve te meposhtme: recepsionist/shofer/punonjes magazine/punonjes personeli prane nje Kompanie private/shteterore.
Zoteroj aftesi te mira komunikuese si dhe per te punuar ne grup.

Jeni te lutur te me shkruani ne e-mail-i: deviskendo2@gmail.com
ose te me kontaktoni ne numrin e Cel.: +355(0) 69 51 39 470

Duke Ju falenderuar paraprakisht mirepres
ofertat Tuaja te punes.

Me respekt,

Devi Skendo


Fjalë Kyçe:
Statistika: 1064 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi