Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj Kurse matematike

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj Kurse matematike
Kurse Matematike
Kurse Fizike
Per vitin e ri shkollor 2010 – 2011,
Per nxenesit e shkollave 9- vjecare dhe te mesme.
Pergatitje per provimet e lirimit dhe te matures shteterore.
Kurset zhvillohen ne grupe ose ne menyre individuale.

e-mail: baca_s@hotmail.com

Cel. : +355693255829
+355672643474


Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 1113 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Ofroj Kurse matematike

Tirane / Shqiperi


17/10/2010 4:28 pm


+355672643474


Ofertat Më Të Shikuara