Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj Pune Permes PC nga Shtepia

Kontakt

Përshkrimi

Ofrojme pune permes kompjuterit tuaj pra nga shtepia.. Grup me qender ne Sh.B.A., me shtrirje globale dhe ne rritje te shpejte kerkon punonjes per te zhvilluar, (kundrejt trainimit), aktivitet fitimprures ne fushen e network marketingut e qe realizohet nepermjet internetit.

Nuk kerkohen aftesi te veçanta perveçse seriozitet dhe vullnet per te ecur perpara. Puna mund te zhvillohet me kohe te pjesshme apo me kohe te plote.

Ka mundesi per fitime te larta, per pavaresi ekonomike dhe krijimin e nje biznesi personal. Mbeshtetje e plote me instrumenta dhe konsulence nga koordinatoret e biznesit.

Kerkohet njohje e mire e gjuhes italiane ose angleze kryesisht per te realizuar trainimin.

Per informacion me te plote (menjehere nepermjet e-mailit dhe, brenda mundesive, edhe nepermjet telefonit) rregjistrohuni falas ne https://www.clubshop.com/cgi/appx.cgi/RK4565322.


URL: https://www.clubshop.com/cgi/appx.cgi/RK4565322
Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 4009 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Oferte Punesimi

Albania


06/09/2009 12:15 pm
Ofertat Më Të Shikuara