Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofrpj nje Nokia N96 per ndrrim me Iphone 3G

Euro

Përshkrimi

Nokia N95 me kammer 5 megapixel dhe me 16 Gigabyte , bej ndrrim me Iphone 3G ska rendesi nese asht 8GB apo 16 GB . me rendesi eshte qe Iphoni te jet ne rregull mos te ket asnje defekt , sa i perket Nokias eshte ne gjendje shum te mir vetem 1 muj e kam perdorur eshte i importuar nga Italia eshte shum i ri . nese doni me kontaktoni ne email


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1093 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi