Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Operator per fushata Energjie

250 Euro

Përshkrimi

BCOM
Nje shoqeri e cila operon ne fushen e Contact Center ne Tirane, Blv. Zogu i Pare, Qendra Tregtare “Tirana” kerkon :

Operatore telefonike
Kerkesat:
1 – Te kete eksperience pune minimumi 6 Muaj ne shitje
2 – Te flasin ne menyre te rrjedhshme gjuhen Italiane
3 – Te jene te afte te punoje ne grup
4 – Te kene eksperienca te sukseshme ne fushen e shitjeve
5- Te perdore shume mire programet baze te kompjuterit

Nese mendoni se jeni te pershtshem per te kete vend pune, ju lutemi dergoni CV-ne tuaj tek org@bcom.al ose telefononi ne numrin +355 68 20 45557.

Cfare ju ofrojme?
– Mbjedis dinamik, komod dhe miqesor pune.
– Mundesi per tu rritur ne detyre
– Orare fleksibel pune
– Bonuse konkurues ne krahasim me tregun e kontakt center.
– Pagese fillestare prej 250 Leke per Ore.

Cel. : +355 68 20 45557


URL: bcom.al
Fjalë Kyçe:
Statistika: 660 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Bcom

Bulevardi Zogu I prane stacionit te treni, siper Bankes Intesa San paolo


29/08/2014 5:36 am


00355682045557


Ofertat Më Të Shikuara