Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

projektim dhe konsulence arkitektonike

Euro

Përshkrimi

Projektime residenciale dhe industriale,
arredim dhe mbikqyrje te punimeve.
rilevim/dhe skica teknike ne autocad dhe rendering 3dmax.
Arkitekt Mihanil shtylla diplomuar ne itali me eksperience pune ne itali dhe shqiperi.
ne sherbimin tuaj per cdo keshillim arkitektonik
cell 0692578899
e mail:geom.nino.costruzioni@gmail.com


Fjalë Kyçe:
Statistika: 620 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

mihanil

elbasan,tirane


20/10/2013 9:45 am


0692578899


Ofertat Më Të Shikuara