Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ProMarketing tashme prane jush!

Euro

Përshkrimi

Jeni te rinje, ambicioz, student dhe zoteroni mire / shume mire gjuhen italiane? Deshironi qe pervec studimeve te keni mundesine per te gjetur nje pune stabel dhe te rrisni te ardhurat tuaja? Keni experience te meparshme pune ne call center?
Nese PO, kompania ProMarketing eshte vendi I duhur per ju!
ProMarketing eshte ne kerkim te 100 operatoreve telefonik, me orar part – time dhe full- time pune , ne gjuhen italiane!
Karakteristikat e meposhtme jane te deshirueshme :
– Njohuri te gjuhes italiane
– Eksperienca te meparshme ne call center
– Njohuri kompjuterike
ProMarketing ofron :
– Rroge stimuluese
– Bonuse motivuese
– Mundesi rritjeje ne karriere
– Ekip rinor pune
– Orare fleksibel
Per intervista paraqituni prane ambienteve te ProMarketing, cdo dite, nga e hena ne te premte, nga ora 9:00 deri ne oren 17:00! Mund te na kontaktoni gjithashtu edhe nepermjet adreses email : valbona.gjonaj@promarketingal.com
Adresa : Rr “Dervish Hima”, No 1, Ada Tower, prane pasticeri Venecia
Kontaktoni per te prenotuar intervisten tuaj ne numrin 0689026875!
ProMarketing, Ne flasim gjuhen tuaj!


Fjalë Kyçe:
Statistika: 890 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

valbona gjonaj

Tirane


02/12/2011 4:54 am


0689026875


Ofertat Më Të Shikuara