Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Sarande, kerkoj shtepi per pushime

2500 Lek

Përshkrimi

Kerkoj shtepi me qera ne zonen e Sarandes(edhe neper fshatra qe ka detin afer ) afer detit nga data 21 gusht per pushime me dite(7 ose 10 dite) . Cmimi rreth 2500 leke perfshire guzhine dhe 5 shtreter per nje familje . Shtepia te jete e rregulluar dhe te mundesisht te kete kondicioner dhe kushte te mira .

Email – webs1986@yahoo.it

Cel. : +355682124774


Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 1821 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi