Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes dyqan prane Marines ne Vlore

1000 Euro

Përshkrimi

Shitet dyqan 30m2 prane Marines ne Vlore.Ambient i pershtateshem per biznese te ndryshme.I kompletuar me tualet,me vetrat,si dhe qepen.Cmimi eshte i diskutueshem!


Fjalë Kyçe:
Statistika: 802 Shikimet Totale, 3 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi