Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Garazhd 100m larg Marines ne Vlore

8000 Euro

Përshkrimi

Shitet Garazhd 21m2 i perfunduar dhe i kompletuar me te gjitha kushtet e nje garazhdi.I paisur me qepen mbrojtes.Cmimi eshte i diskutueshem!


Fjalë Kyçe:
Statistika: 861 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

adrian

Vlore 100m sa kalon Marinen


24/09/2011 6:10 pm


0684040835


Ofertat Më Të Shikuara