Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Tirane, kerkoj te blej AP

Kontakt

Përshkrimi

Kerkoj te blej 1 ap =3+1 ne zonen e bllokut dhe verdall tij ap ne pallatet 3 kateshe te vjeter te kohes…pagesa kesh…
Kontaktoj vetem mme telefon
Tel. : 2236099

Cel. : 0672021301


Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 1236 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Agjensia Ed Real Estate

Tirane


20/08/2009 12:36 pm


0672021301


Ofertat Më Të Shikuara