Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

tok me qera

100200 Euro

Përshkrimi

kerkoj te marr me qera toke e pershtatshem per treketi te luleve natyrale ne ane rruges disa kilometra ne hyrje te tiranes,si dhe bashkepunim me te zotin e tokes ose dike tjeter,JAM REFUGJAT


URL: http://www.ofroj.com
Fjalë Kyçe:
Statistika: 1176 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

tok me qera

Postuar Nga:

arben

cmimi i diskotushum


20/12/2009 9:52 am


00306988358406


Ofertat Më Të Shikuara