Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

AMBJENTE PER ZYRA NE SHITJE E ME QIRA

Kontakt

Përshkrimi

·PRANE UNIVERSITETIT “MARLIN BARLETI”
Shiten sip. 300 m2 zyra, kati II. Çmimi 1800 €/m2 (Me hipoteke)

·NE FILLIM TE RRUGES “BUDI”
Sip. 200 m2, kati I dhe sip. 500 m2, kati II. Ne shitje 1600 €/m2. Me qira 10 €/m2

·Mbrapa “Karlsberg-ut”
Me qira sip. 300 m2, kati I dhe sip. 400 m2, kati II. Çmimi 13 €/m2

·Prane shkolles “Petro Nini”
Me qira sip. 180 m2, kati I dhe sip. 450 m2, kati II. Çmimi 12 €/m2

·Pranë Fak. te Gjuheve te Huaja
Me qira sip. 850 m2, kati II. Çmimi 10 €/m2

·TE STACIONI I TRENIT
Me qira sip. 3300 m2, ne 11 kate. Çdo kat ka 2 ambiente, 120 m2 e 150 m2.
Çmimi 7 €/m2

·Prane Fakultetit Juridik
Me qira sip. 200 m2, kati III. Çmimi 10 €/m2
Sip. 210 m2, kati përdhe. Çmimi 1900 €/muaj

·NE RR. “NAIM FRASHERI”
Me qira sip. 245 m2 (veç 161m2). Çmimi 10 €/m2

·TE ISH KINEMA “17 NENTORI”
Me qira sip. 400 m2, kati III. Çmimi 12 €/m2

·TE Ish-ekspozita
Me qira sip. 2000 m2, kati II. Çmimi 12 €/m2

·NE SELITE
Me qira sip. 2000 m2 (2 kate). Çmimi 6 €/m2

·TE Palma E arte
Me qira sip. 185 m2, kati II. Çmimi 10 €/m2
· PRANE “TVSH”
Shiten 91 m2 zyra cilësore. Çmimi 165.000 Euro (Me hipoteke)
Janë me qira 900 Euro/muaj
Shiten 403 m2 zyra cilësore dhe 4 garazhe. Çmimi 900.000 Euro (Me hipoteke)
Janë me qira 4000 Euro/muaj

· NE RRUGEN “MYSLYM SHYRI”
Ambient 56 m2, kati II. Mjaft i pershtatshem per zyra, noteri, klinike, studio etj.
Çmimi 140.000 Euro (Me hipoteke).

· PRANE QENDRES
Ambiente per zyra ne shitje (me hipoteke) :
Sip. 107 m2, kati VII. Cmimi 145.000 Euro.
Sip. 160 m2 (dubleks), kati V e VI. Cmimi 240.000 Euro
Sip. 214 m2 (dubleks), kati VII e VIII. Cmimi 280.000 Euro
Keto ambiente jepen edhe me qira me cmim 6 Euro/m2/muaj.
Kati i fundit (XI) ambient me qira 100 m2. Cmimi 6 Euro/m2/muaj.
Tarrace 250 m2. Cmimi 3 Euro/m2/muaj.
Mjaft i pershtatshem per bar-restorant.
Pamje mjaft e bukur e Tiranes.

DISPONOJMË OFERTA TE TJERA
Agjensia “Inf 93”
Tel: 04 2230 515
Fax: 04 2249 522
e-mail: inf93@albaniaonline.net
web: www.inf-93.com


URL: www.inf-93.com
Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 5680 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Agjensia "Inf 93"

Tirane


20/08/2009 12:16 pm


04 2230 515


Ofertat Më Të Shikuara