Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Apartamente 1+1,2+1 dhe dyqane ne Tirane

370 Euro

Përshkrimi

Bulevardi Blu, perballe shkolles 9 – vjeçare Kamez, shesim apartamente,dyqane dhe garazhe: Apartamente 1+1, siperfaqja 68 – 80 m2. Apartamente 2+1, siperfaqja 100 – 126 m2. Mundesi zgjedhje kati, pozicioni dhe siperfaqeje. Ambjente teper cilesore, pjese e nje kompleksi modern banimi dhe qender tregtare, me standarte dhe punime bashkekohore, sistem ngrohje, dritare dopio xham, shkalle me ndricim natyral, parket, muret e jashtme me termoizolim. Kompleksi ofron ambjente te gjelbra, shatervan, kend lojrash per femije, parking te brendshem dhe te jashtem. Cmimi: Apartamentet: 400 euro/m2. Dyqane: 1300 – 2000 euro/m2 Garazhe: 9000 euro


URL: www.ofroj.com
Fjalë Kyçe: ,
Statistika: 520 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi