Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Apartamente ne shitje

Kontakt

Përshkrimi

Ne Kavaj-qender,Shiten ap.1+1 ; 2+1 dhe 3+1.Veshja e mureve te jashtme dhe ndares te pallatit eshte realizuar me material izolues termoakustik mjaft cilesor.
Ashensor modern i standartevete larta.
Instalime qendrore Citofonie,TV dhe Telefon,
Garazhe nentokesore,Dyqane ne katin perdhes.
Dyer druri dhe Dera kryesore blinduar,
Dritaret edhe me Grila.
Ballkone per çdo apartament me grila.
Banjo e kompletuar.
Parkim ne ambientin perreth i garantuar.
Furnizimi me uje dhe drita pa nderprerje.
Apartamentet jane ne kate dhe siperfaqe te ndryshme nga 60-140 meter katror.Per me hollesi:www-albgolem.com
Pagesa edhe me keste.
cel +3550672023073/0672067917


URL: www.albgolem.com
Fjalë Kyçe: ,
Statistika: 1089 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi