Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

“Bulevardi Blu” Kamez, shes apartament 1+1,2+1,3+1 400 Euro/m²

Kontakt

Përshkrimi

Bulevardi Blu Kamez , ngjitur me karburant ELDA, shesim apartamente,dyqane dhe garazhe:
Apartamente 1+1, siperfaqja 68 – 80 m2.
Apartamente 2+1, siperfaqja 100 – 126 m2.
Apartamente 3+1,siperfaqja 115 – 135 m2
Mundesi zgjedhje kati, pozicioni dhe siperfaqeje. Ambjente teper cilesore, pjese e nje kompleksi modern banimi dhe qender tregtare, me standarte dhe punime bashkekohore, sistem ngrohje, dritare dopio xham, shkalle me ndricim natyral, parket, muret e jashtme me termoizolim.
Kompleksi ofron ambjente te gjelbra, shatervan, kend lojrash per femije, parking te brendshem dhe te jashtem.

Cmimi:
Apartamentet: 400 euro/m2.
Dyqane: 1300 – 2000 euro/m2
Garazhe: 9000 euro

ANA – KONSTRUKSION sh.p.k
Adresa:
Unaza e Re Rr: Teodor Keko perballe karburantit Alpet
Tel: 0684014878 / 0682012626
e-mail: ana.konstruksion@gmail.com


Fjalë Kyçe:
Statistika: 1542 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

“Bulevardi Blu” Kamez, shes apartament 1+1,2+1,3+1 400 Euro/m²