Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

“Bulevardi Blu” Kamez, shes apartament 1+1,2+1,3+1 400 Euro/m²

Kontakt

Përshkrimi

Bulevardi Blu, perballe shkolles 9 – vjeçare Kamez, shesim apartamente,dyqane dhe garazhe: Apartamente 1+1, siperfaqja 68 – 80 m2. Apartamente 2+1, siperfaqja 100 – 126 m2. Apartamente 3+1,siperfaqja 115 – 135 m2 Mundesi zgjedhje kati, pozicioni dhe siperfaqeje. Ambjente teper cilesore, pjese e nje kompleksi modern banimi dhe qender tregtare, me standarte dhe punime bashkekohore, sistem ngrohje, dritare dopio xham, shkalle me ndricim natyral, parket, muret e jashtme me termoizolim. Kompleksi ofron ambjente te gjelbra, shatervan, kend lojrash per femije, parking te brendshem dhe te jashtem. Cmimi: Apartamentet: 400 euro/m2. Dyqane: 1300 – 2000 euro/m2 Garazhe: 9000 euro


Fjalë Kyçe:
Statistika: 1324 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

“Bulevardi Blu” Kamez, shes apartament 1+1,2+1,3+1 400 Euro/m²

Postuar Nga:

ANA KONSTRUKSION

400 Euro/m2


11/07/2011 7:19 am


0684014878 / 0682012626


Ofertat Më Të Shikuara