Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Durres, shes apartament

560 Euro

Përshkrimi

Ne gjirin e Durresit , ne Kompleksin turistik ;MAK ALBANIA; te Mali i Robit ( Ne Bregun e Golemit, rreth 10-15 min. nga Porti i Durresit, ne jug),
shes apartamente: 1+1+ballkon, sallon, aneks, banjo!
Apartamentet ngrihen mbi (kat te pare) parkim per auto, i cili eshte i lire!
Apartamentetet jane te hipotekuara, dhe per te interesuarit disponojme edhe konfigurimin ,i cili eshte i njejte per te gjitha hyrjet.
Ka hyrje te lira ,akoma te disponueshme ,
nga kati i pare deri ne te pestin! Cmimi, duke filluar nga 560-570€ m/2.
Hyrjet jane ne mirembajtje dhe perkujdesje, dhe celesat jepen ne dore.
Jane 61 m /2 *)
DY FJALE PER DOKUMENTACIONIN DHE AMBIENTET TE ;Mali I Robit; – Per dokumentacionin , per kalimin e pronesise ( perfshire te huajt) eshte e mjaftueshme pashaporta , dhe gjeneralitetet e prinderve. Per ata qe nuk e njohin Kompleksin " Mak Albania" por dhe pothuaj gjithe zonen e plazhit , edhe pse ndodhet jo larg nga porti i Durresit, ajo qe te le pershtypje eshte eshte atmosfera e saj ezotike. Nje ambient qe paraqet nje joshje te papritur dhe ne pak hapsire ofron nje varietet te madh skenaresh: villeta te vogla ne preher te kodrave, hotele, restorante, supermarkete, kopshte me lule, pishina afer detit, pishina dimerore, mundesi argetimi per kedo, qofte per ata qe duan te pushojne me cmime ekonomike, por qofte edhe per ata qe duan te shpenzojne dicka me shume! Per me shume : e-mail , ,,,,,,, addarbri@libero.it ose 0039-348-2834149

Tel. : 0039-348-2834149 !!Desha te shtoja edhe dicka ne lidhje me cmimet , te cilat jane konkurreciale dhe n q s behet per lekundje 500-1000€, do te thote qe eshte shpenzuar dicka me shume , per te ofruar nje siguri me teper, nga ana jone ,pasi qellimi ka qene edhe korrektesia me klientin,dhe na vjen keq qe ne ndonje rast harrohet qe askush nuk te ofron gjithcka gratis. Vite eksperience ne sektorin immobiliar ,na kane lejuar te investojme edhe ne kerkim te perpjekjeve te thjeshtesimit te praktikave, duke arritur nivele te larta efikasiteti dhe kenaqur ,ne kete menyre, nevojat e te interesuarve tane. Ofrojme gjithashtu ,mundesi per investime te reja dhe me leverdi. Navigim te mbare!


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 2094 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Durres, shes apartament Durres, shes apartament

Postuar Nga:

arbri

Mal i Robit, Durres


20/08/2009 11:50 am


0039-348-2834149


Ofertat Më Të Shikuara