Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

dyqan

1350 Euro

Përshkrimi

Shitet ambjent i ndare ne 2 dyqane me siperfaqe 22 m njeri dhe tjetri 17 m ,secili me tualet ne vete,2 dyqanet mund te behen dhe ne nje te vetem,perpara tyre siperfaqe e madhe e lire per mundesi shfrytezimi dhe shiten te dy bashk ose vec e vec, cmimi eshte 1350 euro per meter i diskutueshem.
tel: 236 18 03 cel: 068 22 78 116


Fjalë Kyçe:
Statistika: 945 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi