Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Dyqani ne shitje

47000 Euro

Përshkrimi

Dhoma 0 – Tualete 1
25 m2

Tipi
Dyqan

Karakteristikat

Përshkrimi
Dyqani ndodhet te Rr “Nikolle Lena” 50m Larg Rr “Myslym Shyri” dhe eshte me nje siperfaqe prej 25m2 dhe lartesi rreth 3m.Eshte buze rruges dhe eshte me certifikate te rregullt pronesie.Pozicioni i tij i jep mundesine te shfrytezohet per biznese te ndryshme.Cmimi i shitjes 1960 eouro m2(i diskutueshem).Ka qene ne perdorim si parukeri dhe aktualisht eshte i mobiluar me paisjet perkatese per parukeri.
Ekziston dhe mundesia per ta dhene me qera me nje cmim prej 200 eurosh ne muaj.
Ardi Brahimllari
abrahimllari@century21thepoint.com

Tel.: 0035542270190
Fax: 0035542270190
Cel: 00355694027540


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 2765 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Dyqani ne shitje

Postuar Nga:

Ardi Brahimllari

Tirane, Rr Nikolle Lena


17/08/2009 9:40 am


0035542270190


Ofertat Më Të Shikuara