Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

2 apartamente ne plazh Durres, shkembi i kavajes

Kontakt

Përshkrimi

Pushime ne Plazh. Apartament 1+1 dhe Garsoniere ne Durres (Shkembi i Kavejes), ne nje pallat te ri 50 m ne vij te par nga deti, me pamje te mrekullueshme dhe ballkon nga deti. Apartament 1+1 dhe Garsoniere te paisur me mobilje te reja, krevat dopio, krevat marinari, kuzhine, lavatrice, dollap, tavoline me karrige, frig. ajer i kondencionuar. Cmimi ne peridhen verore per 1+1 eshte 40 euro nata (15 dite 500euro) dhe garsonjeria 30 euro nata (15 dite 350 euro). cmimet ndryshojne ne peridhen joverore.

2 apartments by the water, available, one is a studio(garsoniere) high season prices are: 350 euro for 15days (or 30 euro/day) and the other is 1+1 for 500 euro (or 40 euro per day). both apartments are in a new building by the water with balconies overlooking the sea with a great view. they are competed with everything, kitchin, lowndry, air conditioner etc. rent prices are different during the low season.

http://picasaweb.google.com/aptforrentdurres/Documents?feat=email#5401418833454499266

Kontaktoni:
0692287737
0693223549
Ledio2@hotmail.com


Fjalë Kyçe:
Statistika: 2734 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi