Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ambjent me qera

Kontakt

Përshkrimi

JAP ME QERA ambient 120m2 25000 LEKE NE MUAJ (kati 1 i nje vile 4 kateshe)
ka te instaluar uje,tre fazor,sistem ngrohje,zjarr fikese,kamera dhe sistem alarmi,i pershtatshem per kopesht,furre buke,punishte ushqimore etj.
Ose bashkepunim me ndokend qe ka ndonje makineri ose linje prodhimi
disponoj edhe nje license
adresa rr.Njazi meka ish serat allias tirane.
eimeil-albadruri@gmail.com
0682067774

Tel. : 042458810

Cel. : 0682067774


URL: www.albdruri.com
Fjalë Kyçe: ,
Statistika: 1154 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

albdruri

rr.njazi meka ish serat e alliasit


09/03/2010 3:12 pm


042458810/0682067774


Ofertat Më Të Shikuara