Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ambjent me qera

Kontakt

Përshkrimi

Ambjent 150 metra katrore.I rregulluar dhe i pershtatshem per çdo lloj aktiviteti dhe me parking.Me dokumenta te rregullta.
Ndodhet ne rrugen kryesore,te fabrika e miellit,ne GJirokaster.


Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 981 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Ambjent me qera