Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

AMBJENTE/ DYQANE /ZYRA ME QERA

Euro

Përshkrimi

AMBJENTE/ DYQANE /ZYRA ME QERA

Jepet me qera ambjent per zyre apo biznes,127 m²,prane qendrave biznesi te medha prane stacionit te trenit Rr.Reshit Petrela 13€/m² I diskutueshem
Jepet me qera ambjent per zyre apo biznes,prane stacionit te trenit rr.Reshit Petrela 67.3 m² me 9 €/m² ne muaj.
Jepet me qera ambjenti i ri me sip.1100 m² kati -1 , me te gjitha instalimet perkatese,I gatshem per fillim aktiviteti .
Jepet me qera ambjent me sip. 300 m2 kati 1 –re, Autostrade TR-DR, Km 6, prane QTU.
Jepet me qera kapanon i pershtatshem per servis me sip. 965 m2 dhe sip. para kapanonit 2000 m2, kati 1-re, Picar(prane piramides prej xhami), 3000 Euro.
Cmime te diskutueshme!

Kontakt;
Email:realestate@usluga-al.com
http://www.usluga-al.com »
Tel:+355 42 232 437
Cel:+355 69 2033334


URL: www.usluga-al.com
Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 886 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

AMBJENTE/ DYQANE /ZYRA ME QERA