Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

AMBJENTE/ DYQANE /ZYRA ME QERA

Euro

Përshkrimi

AMBJENTE/ DYQANE /ZYRA ME QERA

• Jepet me qera ambjent per zyre apo biznes,127 m²,prane qendrave biznesi te medha prane stacionit te trenit Rr.Reshit Petrela 13€/m² I diskutueshem

• Jepet me qera ambjent per zyre apo biznes,prane stacionit te trenit rr.Reshit Petrela 67.3 m² me 9 €/m² ne muaj.

• Jepet me qera ambjenti i ri me sip.1100 m² kati -1 , me te gjitha instalimet perkatese,I gatshem per fillim aktiviteti .

• Jepet me qera ambjent me sip. 300 m2 kati 1 –re, Autostrade TR-DR, Km 6, prane QTU.

• Jepet me qera kapanon i pershtatshem per servis me sip. 965 m2 dhe sip. para kapanonit 2000 m2, kati 1-re, Picar(prane piramides prej xhami), 3000 Euro.

• Jepet me qera godine gjashte kateshe prane stacionit te trenit. E perbere nga 50 dhoma dhe e vendosur ne nje pozicion strategjik, kjo godine eshte e pershtatshme per spitale, klinika e laboratore,, por edhe per aktivitete te tjera biznesi.

• Jepet me qera ambjent per zyre apo biznes,1000 m2, ne kulla cilindrike me fasade xhami, kati 7-te dhe i 8-te prane stacionit te trenit Rr.Reshit Petrela 6 €/ m².

Cmime te diskutueshme!
Kontakt;
Email:realestate@usluga-al.com
http://www.usluga-al.com »
Tel:+355 42 232 437
Cel:+355 69 2033334


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 3139 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

AMBJENTE/ DYQANE /ZYRA ME QERA

Postuar Nga:

Usluga Co

TIRANE


20/12/2010 10:20 am


0692033334


Ofertat Më Të Shikuara