Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ambjente me qera

30000 Euro

Përshkrimi

Jepen me qera dy ambjente te pershtatshme per zyra, 50m2 secila, te rregulluara, me kondicioner dhe aspirim. Cmimi: 30 mije leke secila.
Adresa: Rr.Sami Frasheri, mbrapa zyrave te LSI-se, ish-piceri \”Makeljani\” ne zonen e ish Bllokut.
Te interesuarit mund te kontaktojne ne nr. tel: 067 21 64 877


URL: http://www.ofroj.com
Fjalë Kyçe:
Statistika: 1027 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Erion

Zyra me qera


16/09/2010 5:09 pm


067 21 64 877


Ofertat Më Të Shikuara