Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Apartament 1+1 me Qera Sip 60 m2 te Fresku Tirane

160 Euro

Përshkrimi

Kontaktoj vetem me telefon. Jepet me qera apartament 1+1, ne Qesarake, 50 m nga Restorant Fresku(pallati \”Lugano\”), buze ruges kryesore, siperfaqe 60 m2, kati 5, me 2 ashensore, sobe gatimi, kondra bufe, grila, depozite e perbashket, pamje shume e bukur e Tiranes dhe Dajtit. Orientimi jug-perendim. Cmimi 200 Euro/muaj(e mobiluar) dhe 160 Euro/muaj(bosh).
Cel: 0693295272
Tel: 2 259 886


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 2286 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

oferta

Tiran


16/08/2009 12:30 pm


0693295272


Ofertat Më Të Shikuara