Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Apartament Me Qera Ne Bllok / Apt for rent in Bllok Area

1100 Euro

Përshkrimi

APARTAMENT ME QERA

Jepet me qera apartament ne zonen e bllokut, prane Manhatan. Zone shume e mire dhe distance e afert me cdo gje.

Siperfaqja e Apartamentit: 130 m2
Dhoma Gjumi: 3
Sallon , Vend Ngrenie dhe Gatimi
Tualete: 2
Ballkon: 1
E mobiluar plotesisht
Telefon dhe linje interneti e gatshme
Vend parkimi i mundshem me pagese extra

Cmimi 1100 euro / muaj

Kontaktoni ne: alshtepia@yahoo.com / 00355 692178865

Apartment for rent

Apartment surface: 130 m2
3 Bedrooms+ living room + dinning area
2 bathrooms
1 balcony
2 halls

Fully Furnished
Telephone/ Internet line available,
Location: Center of the downtown (Blloku Area), walking distance to everything.
Parking Space available under extra payment

Price for rent / month: 1100 Euro


Fjalë Kyçe:
Statistika: 1019 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Apartament Me Qera Ne Bllok / Apt for rent in Bllok Area Apartament Me Qera Ne Bllok / Apt for rent in Bllok Area

Postuar Nga:

Brita

Shqiperi


24/08/2009 6:25 pm


00355 692178865


Ofertat Më Të Shikuara