Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Apartamente dhe Vila me Qera

Kontakt

Përshkrimi

1+1

·Garsoniere ekzistuese, te Pazari i Ri k. III, sip. 41 m2, e pamobiluar Çmimi 17.000 Leke/muaj
·1+1+a, apartament ekzistues, te sheshi “Avni Rustemi”, k. IV, sip. 65 m2, i mobiluar komplet +AC. Çmimi 300 Euro/muaj
·1+1 apartament i ri, te Rr.“Komuna Parisit”, sip. 69 m2, k. XI, i mobiluar . Çmimi 250 Euro/muaj.
·1+1, apartament i ri, ne fillim te Rruges se “Dibres” , sip. 54 m2, k. VI. I mobiluar pjeserisht. Çmimi 200 Euro/muaj.
·1+1+a, apartament i ri, te Shkolla e Kuqe, sip. 50 m2, k. III. I mobiluar . Çmimi 30.000 Leke/muaj.
·1+1+a, apartament i ri, te Zogu i Zi, sip. 60 m2, k. VI. I mobiluar . Çmimi 200 Euro/muaj.
·1+1+a, apartament ekzistues, perballe “Shqiperia sot”, sip. 70 m2, k. IV. I mobiluar . Çmimi 30.000 Leke/muaj.
·1+1+a, apartament i ri, te Pazari i Ri, sip. 70 m2, k. V. I mobiluar . Çmimi 300 Euro/muaj.
·1+1+a, apartament ekzistues, ne fillim te Rruges “Mine Peza”, sip. 65 m2, k. IV. I mobiluar. Çmimi 250 Euro/muaj.
DISPONOJME DHE OFERTA TE TJERA

2+1

·2+1, apartament i ri, ne krah te Ministrise se Jashtme, sip. 96 m2, k. VI. I mobiluar komplet +AC. Çmimi 30.000 Leke/muaj.
·2+1, apartament i ri, ne Tirane te Re te Garda, sip. 84 m2, k. V. I mobiluar komplet +AC. Çmimi 35.000 Leke/muaj.
·2+1+a, apartamet i ekzistues, Rr. Kavajes, sip. 80 m2, k. II. Bosh.Çmimi 25.000 Leke/muaj.
·2+1apartament i ri, te ish-“Shqiperia sot”, sip. 122 m2, k. XI, Bosh ose i mobiluar, ajer te kondicionuar.Çmimi 400 Euro/muaj
·2+1, apartament i ri, te Brryli, sip. 100 m2, k. III, I mobiluar. Çmimi 30.000 Leke/muaj.
·2+1+a, apartamet i ekzistues, Rr. Bardhyl, sip. 70 m2, k. VI. I mobiluar.Çmimi 250 Euro/muaj.
·2+1, apartament i ri, ne Tirane te Re te Garda, sip. 85 m2, k. II. I mobiluar +AC. Çmimi500 Euro/muaj.
·2+1, apartament i ri, ish-kinema “17 Nentori”, sip 100 m2, k. VII. I mobiluar komplet.Çmimi 500 Euro/muaj.
·2+1, midis Rr. se Kavajes dhe Rr. “M.Shyri”, sip. 110 m2, k. III. I mobiluar komplet. Çmimi 400 Euro/ muaj.
·2+1, apartament i ri, te Zogu i Zi, sip 130 m2, k. X. I mobiluar komplet.Çmimi 500 Euro/muaj.
·2+1+2 ballkone, apartament i ri, te Shkolla Kuqe, sip 100 m2, k. VI. I mobiluar komplet.Çmimi 350 Euro/muaj.
·2+1, apartament i ri, te Zogu i Zi, sip 130 m2, k. X. I mobiluar komplet.Çmimi 500 Euro/muaj.
·2+1, apartament i ri, Sheshi “Avni Rustemi”, sip 89 m2, k. II. Bosh.Çmimi 30.000 Leke/muaj.
·2+1, apartament i ri, te Liqeni, tek “Lion Park”, sip 100 m2, k. III. Bosh.Çmimi 50.000 Leke/muaj.
·2+1, apartament i ri, te Presidenca, sip 115 m2, k. II. I mobiluar.Çmimi 850 Euro/muaj.
·2+1, apartament i ri, ish-kinema “17 Nentori”, sip 100 m2, k. VIII. Bosh.Çmimi 500 Euro/muaj.
·2+1, apartament i ri, Bulevardi “Zogu I” sip 100 m2, k. IV. Bosh..Çmimi 40.000 Leke/muaj.
·2+1, apartament i ri, Rr. “Budi”, sip 100 m2, k. VI. I mobiluar.Çmimi 500 Euro/muaj.
DISPONOJME DHE OFERTA TE TJERA

3+1

·3+1+2banja+2ballkone, apartament i ri, Stadiumi “Qemal Stafa”, sip. 125 m2, k. III. I mobiluar pjeserisht+AC (edhe per zyra). 600 Euro/muaj
·3+1+2banja=2ballkone, apartament i ri, te Tirana Re, afer “Fefad Bank” sip. 132 m2, k. V. Pjeserisht i mobiluar. 500 Euro/muaj (I diskutueshem)
·3+1+2banjo+2ballkone, apartament i ri, ish-blloku, perballe Piceri “Eres”, sip. 135 m2, k. IV. I mobiluar komplet. 700 Euro/muaj.
·3+1, apartament i ri, Rr. “Kavajes” Bankes “Intesa Sanpaolo” k. VII, sip. 100 m2. I mobiluar. 400 Euro/muaj
·3+1, apartament i ri, rruga “Elbasanit”, mbrapa shkolles se Gjuheve te Huaja, k. III, sip. 105 m2. I mobiluar. 600 Euro/muaj.
·3+1, apartament i ri, rruga “Fortuzi” tek Ministria Drejtesise, k. III, sip. 142 m2. I mobiluar pjeserisht. 450 Euro/muaj.
·3+1 apartament i ri, tek Akademia Arteve, tek hotel “President”, k. X, sip. 200 m2. I mobiluar komplet. 2000 Euro / muaj (vetem te huaj)
·4+1, apartament i ri, rruga e “Durresit”, te Ambasada Polake, k. IX, sip. 156 m2. I mobiluar. 60.000 Leke / muaj (I diskutueshem)
DISPONOJME DHE OFERTA TE TJERA

VILA

·Vile 3 kateshe, e re, te Komuna Parisit, tek Kristal Center sip. 312 m2 total. Bosh. 1500 Euro/muaj.
·Vile 3 kateshe, e re, Tek Vilat e Gjermanit te shkolla Amerikanesip. 399 m2 total. E mobiluar komplet. 3.500 Euro/muaj
·Vile 3 kateshe, e re, rruga „Riza Cerova“, te Medreseja sip. 100 m2/kati. E mobiluar komplet. 1.100 Euro/muaj.
·Vile 2 kateshe, e re, perballe Parlamentit, prane „Elisse“, sip. 100 m2/kati. Pjeserisht e mobiluar. 2.000 Euro/muaj (I diskutueshem)
·Vile 3 kateshe, e re, rruga „Him Kolli“ te „Big Marketi“, sip. 165 m2/kati. Bosh. 2.200 Euro/muaj
·Vile 3 kateshe, e re, te Drejtoria Higjenes sip. 110 m2/kati. E pamobiluar. 1.800 Euro/muaj

DISPONOJME DHE OFERTA TE TJERA
Agjensia “Inf 93”
Tel: 04 2230 515
Fax: 04 2249 522
e-mail: inf93@albaniaonline.net
web: www.inf-93.com


URL: www.inf-93.com
Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 3277 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Agjensia "Inf 93"

Shqiperi


20/08/2009 11:56 am


04 2230 515


Ofertat Më Të Shikuara