Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Apartment me qera

700 Euro

Përshkrimi

Tirane, Rr.Vaso Pasha
Dhoma 3 – Tualete 1
130 m2

Tipi
Apartament

Karakteristikat
Kondicioner, Ballkon(e), Garazh, Ne rruge kryesore, Zone Parkimi, Ashensor, Pamje e bukur

Përshkrimi
Apartamenti ndodhet ne nej nga zonat me te preferueshme per banim ne tirane.
I pozicionuar ne zemer te ish bllokut ne katin e peste te nej ndertimi tejet cilesor ai ka nje nderthurje te bukur mes banimit nga njera ane dhe pozicionimit te shumeinstitucioneve shterore dhe private qe ofrojne sherbime nga ana tjeter
Apartamenti ka dhe nje vend parkimi te vetin .
Arjan Rustemi
arustemi@century21thepoint.com

Tel.: 0035542270190
Fax: 0035542270190
Cel: 00355692074095


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1112 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Apartment me qera

Postuar Nga:

Arjan Rustemi

Tirane, Rr.Vaso Pasha


17/08/2009 9:31 am


0035542270190


Ofertat Më Të Shikuara