Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Apartment ne Rr.Deshmoret e 4 Shkurtit

600 Euro

Përshkrimi

Tirane, Rr.Deshmoret e 4 Shkurtit
Dhoma 3 – Tualete 1
150 m2

Tipi
Apartament

Karakteristikat
Ballkon(e), Verande, Ne rruge kryesore, Zone Parkimi, Pamje e bukur

Përshkrimi
Apartamenti ndodhet ne katine fundit te nje ndertimi te paraviteve 90 ne qender te TIRANES .
I konceptuar ne formene nje duplex ai ofron mundesi te mira per ambiente sherbimi te tipit zyra dhe me pak per banim.
Pamja e mrekuellueshme ne nje nder sheshet kryesore te kryeqytetit nwe qendren historike te saj jane nje mundesi me shume .
Dritan Ballgjini
dballgjini@century21thepoint.com

Tel.: 0035542270190
Fax: 0035542270190
Cel: 00355694051801


Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 1555 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Apartment ne Rr.Deshmoret e 4 Shkurtit

Postuar Nga:

Dritan Ballgjini

Tirane, Rr.Deshmoret e 4 Shkurtit


17/08/2009 9:34 am


0035542270190


Ofertat Më Të Shikuara