Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

aprtament 1+1 ne qender ne tirane prane stacionit te trenit

250 Euro

Përshkrimi

Great opportunity (1+1) very central in front of Harry Fultz school and bus stop, address: rruga Jordan Misja, second floor. 250 euro.

OKAZION (1+1) ne qender perbal shkolles Harry Fultz dhe stacionit te autobuzit ne unaze, adresa rr. Jordan Misja. I arreduar, kati i 2te. 250 euro.

Kontaktoni:
0692287737
0693223549
Ledio2@yahoo.com


Fjalë Kyçe: , , , , , ,
Statistika: 960 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

daniela

Albania : Tirana qender


06/11/2009 3:32 pm


0692287737 0693223549


Ofertat Më Të Shikuara