Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

aprtament 2+1+2 ne qender ne tirane

390 Euro

Përshkrimi

Great opportunity (2+1+2) very central, address: rruga Islam Alla, near Ufo University. Very nice arredatet apartment, with big living room, 2 bedrooms, 2 bath, big balcony, and parking garage. Located in quite area with great commodities and high standard living. 390 euro.

OKAZION (2+1+2) ne qender pergjate rruges se Kavajes rr. Islam Alla, prane Universtet Ufo. Sallon i madh +2 banjo +2 dhomat gjumi dopio +ballkon i madh qe pershkon te gjitha dhomat. I arreduar ne menyre te persosur i gjithe apartamenti dhe pozicioni i tij ofron nje pamje te shkelqyer. Zona ne te cilen ndodhet ky apartament ju ofron te gjitha komoditetet e nje jetese me standarte te larte dhe eshte mjaf i qet. 390 euro.

Kontaktoni:
0692287737
0693223549
Ledio2@yahoo.com


Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 1154 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

hila

qender tirane, rr islam alla, prane univerisitet Ufo


01/11/2009 10:38 pm


0692287737 0693223549


Ofertat Më Të Shikuara