Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

DYQAN ME QERA “PALLAT I RI”RRUGA E DIBRES”

Kontakt

Përshkrimi

JEPET ME QERA DYQAN ME SIPERFAQE 80 M2,IDEALE PER AKTIVITETE TE NDRYSHME SI ZYRA,AXHENSI APO KLINIKE,DYQANI ESHTE I PAISUR ME NDRIQIM DHE KONDICIONIM BASHKOHOR SI DHE GJITH OBJEKTI.DYQANI NDODHET NE TIRANE QENDER,RRUGA E DIBRES PERBALLE RRUGES KRYESORE.PER INFORMACION KONTAKTONI ME NUMRIN 0039-3393760790.ELISI


Fjalë Kyçe:
Statistika: 860 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

ELIS

TIRANE RRUGA E DIBRES


30/11/2011 5:34 am


0039-3393760790


Ofertat Më Të Shikuara